Parte-hartzaileak

(Grupo SSI) Servicios Sociales Integrados
Abaltzisketako Udala
ADEGI
Adinekoei Laguntasuna Emateko Elkartea
AFAGI Elkartea
Agintzari, S.COOP
Agirre Lehendakari Centre
Aita Menni - Ahizpa Ospitalariak
Aker-Txoko ERREZIL
Albiztur Otoitz Taldea
Albiztur Udala
Alegiako Udala
Andoaingo Udala
Angiozar
APTES- Gizarte Teknologia Sustatzeko Elkartea
Arizmendi Ikastola
Asmoz Fundazioa - Eusko Ikaskuntza
Asteasuko Udala
Aubixa Fundazioa
Ausolan
Auzo Lagun S. Coop.
Axular Lizeoa (Donostia)
Azpeitiko Kultur Mahaia Kulturzale Elkartea
Azpeitiko Udala
Aztiker Koop. Elk. Txikia
Basque Culinary Center
Beasaingo La Salle eta Murumendi
Bera Bera Taldea
Berastegiko Udala
Bertan Azpeitiko Merkatari Elkartea
Beterri-Buruntzako Udalak
Bidasoa Bizirik
C2MASI S.L.
CIDEC
CIFP Bidasoa LHII
CIFP Hernani Gizarte Berrikuntza
CIFP IMH LHII
CIFP Miguel Altuna LHII
CIFP Monte Albertia LHII
CIFP Usurbil LHII
CSIC – Cajal Institutua
Cáritas
Debagoieneko albisteak - Goiena
Debagoieneko Eskualde Garapeneko Agentzia
Debegesa (Debabarreneko Garapen Ekonomikorako Elkartea)
Deusto Fundazioa
Deustuko Unibertsitatea
Donostia Lagunkoia
Donostiako Saskibaloiko Ibaeta Kirol Elkartea
Donostiako Udala
Easo Ikastetxea
Ecocir
EDE Fundazioa
EKAI Center Fundazioa
Ekonomia Sustapeneko Zuzendaritza Nagusia (GFA)
Ekonomia Sustatzeko Saila (GFA)
El Camino de Elder
Eleka Ingeniaritza Linguistikoa
Elhuyar Fundazioa
Elkarrekin kooperatiba elkarte txikia
Elkarte gastronomikoak
Emanhar Gizarte Elkartea
Emaus Gizarte Fundazioa
Emun, KOOP. Elkartea
EREDU
Errenteriako Udala
Erromako Santa Lucía Fundazioa
ESI Donostialdea - OSAKIDETZA
Eskualdeko Taldea: Fisioterapeutak eta Ortoprotesi Teknikariak
Estrategia Zuzendaritza Nagusia (GFA)
Euskal Herriko Ezagutza eta Teknologia Elkartea – GAIA
Euskal Herriko Unibertsitatea (UPV/EHU)
Eusko Jaurlaritza
Fagor
Fagor Automation Motorlan
Farapi Kooperatiba Elkartea
FP Euskadi
Galtzagorri Elkartea
Galtzaundi
Galtzaundi Euskara Taldea
GEZKI - Gizarte Ekonomia eta Zuzenbide Kooperatiboaren Institutua
Gipuzkoako Arteen eta Kulturaren Kontseilua
Gipuzkoako Merkataritza Ganbera
Gipuzkoako Sendagaigileen Elkartea
Gizarte Politikako Departamentua (GFA)
Gogoa Mobility Robots
Goierri Eskola
Goierri Fundazioa
Goierri Fundazioa
Goierriko Ekimena, S.A.
Goierriko Garapen Agentzia
Goierriko Garapen Agentzia (GOIEKI)
Guraso Elkarteak: Albiztur, Bidania-Goiatz eta Errezil
Gurutze Gorria
Haiku c.b.
Hegoa - Garapen eta Nazioarteko Lankidetzari buruzko Institutua (UPV/EHU)
Hernaniko Udala
Herri Ikastola (Orio)
Hondarribiko Udala
HUHEZI, S.C.L.
IADDI Tecnología y Servicio, S.L.
iametza Interaktiboa
ieTeam
Ikertalde Aholkulari Taldea
Impact Hub Donostia-San Sebastián, S.COOP.
Innobasque
Iraurgi Berritzen Urola Erdiko Garapen Agentzia
Irungo Udala
ISEA, S.COOP
ISEAK Fundazioa
Itsas Gela
Itsasgela
Jaibatzordea Gazteak: Errezil eta Bidania-Goiatz
Jakion S.L.
Kiribil Sarea Hezkuntza Erakundea
Kitol Mahai Berdintasuna: Errezil eta Bidania-Goiatz
Kitol Mahai Berdintasuna: Errezil eta Bidania-Goiatz
Kultura, Lankidetza, Gazteria eta Kirol Saila (GFA)
Lanbide - Euskal Enplegu Zerbitzua
Laskorain Ikastola (Tolosa)
Leintz-Gatzaga
Liburutegia: Errezil eta Bidania-Goiatz
LKS, S.C.L.
Makina-erremintako Prestakuntza Teknikorako Fundazioa
Matia Fundazioa
MIK S. Coop.
Mondragon Health
Mondragon Unibertsitatea
Mondragon Unibertsitatea (Goi Eskola Politeknikoa)
Nazioarteko Lankidetzarako Zuzendaritza (GFA)
Nondik S. C. – Arkitektura eta Ikerkuntza Estudioa
Oarsoaldea Garapen Agentzia
Oarsoaldea S.A.
Ogasun eta Finantza Saila (GFA)
Ordiziako Urdaneta
Orkestra Lehiakortasunerako Euskal Institutua
Osakidetza Anbulatorioak: Errezil eta Bidania-Goiatz
Otbinnova – Hezkuntza Egitasmoetarako Aholkularitza Enpresa (Madril)
Oxford Internet Institute
Peñascal Fundazioa
Pilota Elkartea: Bidania
Prosalus ONGD
Red CIMAS
Reimagine Education LAB (RIEDULAB)
Saiaz Gizarte Zerbitzu Mankomunitatea
San Fermín Ikastola (Iruña)
Sanagustin Azpeitiko Kulturgune Kooperatiba Elkartea
Sarea
SIIS Eguía-Careaga Fundazioa. Gizarte Zerbitzuen Dokumentazio eta Azterlan Zentroa
Sinnergiak Social Innovation (UPV/EHU)
Tecnalia Research & Innovation
Tecnun - Universidad de Navarra
The Human's Movement, S.L.
TOKIKOM
Toledoko Ospitalea
Tolosa Garatzen
Tolosako Inmakulada Lanbide Ikastola
Tolosako Udala
Tolosaldea Garatzen
Tolosaldea Garatzen, S.A.
Tolosaldeko Euskararen Mahaia
Txantxiku Ikastola (Oñati)
Udalerri Euskaldunen Mankomunitatea (UEMA)
Uliazpi Fundazioa
Urkome Urola Kostako Landa Garapen Elkartea
Urola Garaiko Garapenerako Agentzia (UGGASA)
Urola Kostako Udal Elkartea
Usurbilgo Udala
Xangorin Koop.elk.txikia
Zerain
Zorroaga Fundazioa
Zubigune Fundazioa
“Hots Atsegin” Zaintzaileak